Apie mus

UAB Blastera įsteigta 2010 m. ir nuo pat savo veiklos pradžios specializuojasi buitinio vandens nuotėkų šalinimui, transportavimui (perpompavimui) ir valymui skirtos įrangos prekyboje bei aptarnavime.

Mes esame Secoh membraninių orapūčių atstovai Baltijos šalių regione (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje) ir vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą bei servisinį aptarnavimą mūsų platinamų produktų, tokių kaip:

Secoh - membraninės orapūtės, vakuuminiai siurbliai;

Jager - difuzoriai (aeracijos elementai);

Gast - kompresoriai, vakuuminiai siurbliai ir orapūtės;

Esam - vakuuminiai siurbliai ir orapūtės;

Yamada - membraniniai siurbliai;

Aquaflex - difuzoriai ir aeracinių sistemų elementai

Emmecom - orapūtės

HK - valčių varikliai


Įmonės vizija – tapti profesionaliausiu ir dinamiškiausiu vandenvalai skirtų aeravimo sistemų tiekimo lyderiu Baltijos šalių regione.

Mūsų misija - atsakingai ir profesionaliai teikti klientams jų lūkesčius, poreikius bei ilgalaikę partnerystę užtikrinančius sprendimus ir produktus, kurti įmonės vertę ir užtikrinti sėkmingą jos plėtrą, sudaryti sąlygas darbuotojams tobulėti ir pilnai save realizuoti. Maksimaliai prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo regione.

Vertybės - kompetencija, vertė klientui, sąžiningumas, kokybė, profesionalumas, inovatyvumas, pasitikėjimas ir atsakingumas, partneriškumas.


Mes teikiame šias paslaugas:
  • Konsultuojame įrangos parinkimo ir instaliavimo tvenkinių, baseinų, akvariumų bei buitinių nuotėkų įrenginių aeravimo (prisotinimo deguonimi) klausimais
  • Atliekame parduodamos įrangos instaliavimo darbus
  • Tiekiame atsargines dalis parduodamai įrangai
  • Atliekame servisinį, garantinį ir pogarantinį parduodamos įrangos aptarnavimą bei remontą
  • Logistikos paslaugos.